0232 512 20 30
info@atesticaret.com.tr

ATEŞ GROUP PAZARLAMA VE SATIŞ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINI YAPTI

Türkiye Hırdavat Nalburiye ve Damlama Sulama sektörün öncüsü olan ATEŞ GROUP 2018 yılı içersinde ihracat ve iç piyasa büyümesi ile öne çıktı.

Türkiye’deki satış ekibiyle beraber Ateş Group Yönetim Kurulu Başkanı ALİ ATEŞ liderliğinde bir araya geldi.

İki gün süren, “Pazarlama ve Satış Değerlendirme Toplantısı'' tüm pazarlama ekibinin bölgesel sunum  ve değerlendirmeleri ile Tire Organize Sanayi Bölgesinde bulunan İZMİR ATEŞ PLASTİK FABRİKASI’nın büyük toplantı salonunda gerçekleşti.

Firmamızın satış rakamlarının, satış stratejileri ve hedeflerinin irdelendiği toplantımıza, firmamızın yönetim kadrosu,, finans , insan kaynakları.muhasebe, İthalaat,İhracaat Gürcistan,Çin,Ankara-Bursa ve İzmir bölge  temsilcileri katıldı.Tam kadro satış ekibininde yer aldığı toplantıda dikkat çeken ayrıntılar hassasiyetle incelendi.

Ateş  Group Yönetim Kurulu Başkanı ALİ ATEŞ  İç ve Dış piyasanın geride bıraktığımız yılki faaliyetlerini satış ekibi ile bereber değerlendirildiği toplantıda 2019  yılı için yeni hedefler  belirledi.

Sektörün durumlarını ele alan iki ayrı rapor sunulurken, raporlarda, kriz sonrası oluşan durağan piyasa ortamının, iş hacmine olan etkileri de değerlendirildi. Öte yandan, kriz sonrasına yönelik atılması gereken adımlar ve kriz yönetimiyle ilgili öneriler de rapor halinde katılımcı bir toplanı ile fikir alış verişinde bulunarak son buldu.